יבואני מטבחים
 
יבואני מטבחים הם האנשים שמביאים מטבחים או רעיונות וסוגים של מטבחים שלא מכאן אלא מארצות שונות בחו"ל. יבואני מטבחים עובדים עם לקוחות פרטיים עם קבלני בניה, יזמים, אדריכלים, וכל האנשים שמתעסקים בתחום שצריך לספק להם מוצרים כמו מטבחים. אם נמאס לנו מהמטבח שלנו ואנו רוצים לחדש ולרכוש מטבח חדש אנו יכולים להסתפק בחברות ישראליות ובמטבחים שיש להם להציע לנו או לחפש אצל יבואני מטבחים, למצוא מטבח שכמעט ולא נראה בארץ ושהגיע ממקום מסוים בעולם. ישנם סוגים רבים של מטבחים, בארץ ובעולם, יבואני מטבחים מביאים לכאן את המטבחים המיוחדים ביותר שניתן למצוא בארצות שונות בחו"ל ובכך לגוון ולשנות את הסגנון.
 
יבואני מטבחים מכירים מטבחים לאורכם ולרוחבם יודעים מה הקהל מחפש, מה אנשים רוצים לרכוש מה מעניין יותר, מה טרנדי, מה קלאסי מה מתאים להרבה בתים בארץ ומה פחות, ויודעים מה לייבא ומה להציע ללקוחותיהם. ישנם סוגים כל כך רבים כאן ועוד המון בחו"ל והם דואגים לרענן את המבחר הקיים בארץ עם סוגים שונים מארצות שונות בעולם. ישנם יבואני מטבחים שעובדים רק עם קבלני בניה או אדריכלים שלמשל בונים בניין דירות או בתים וזקוקים למטבחים שיהיו בבית כדי להראות את הדירה כפי שהיא אמורה להיראות לאנשים שמעוניינים לרכוש דירה. המון קבלני בניה מתקינים בבתים החדשים שהם בונים מטבחים סטנדרטיים פשוטים ויש לכך כמה סיבות.
 
 
קודם כל הם רוצים להשקיע כמה שפחות בתכולת בית בסיסית, וגם מהסיבה שהם שיודעים שהמון אנשים רוצים להחליף את המטבח שהגיע יחד עם הבית למטבח פוטנציאלי שהם רוצים ואוהבים שיתאים לבית שלהם ולעיצוב שהם רוצים שייעשה בו מכל הבחינות. יבואני מטבחים חושבים על מה לקוחות שלהם אוהבים בדרך כלל, מה מרשים אותם, מה תופס את העין שלהם וגורם להם לרכוש את סוג המטבחים שהם מביאים מחו"ל. הם יודעים מה כל זוג רוצה ולמה הוא שואף שיהיה במטבח שלו, מבחינת גודל מקום לאיחסון, צבעים ואיכויות. ישנם יבואני מטבחים שעובדים גם עם לקוחות פרטיים כדי להגדיל את המכירות שלהם ולפנות לכל המעוניינים ללא סלקציה.
 
 
ישנם יבואני מטבחים שמבחינתם לעבוד עם לקוחות פרטיים זה כאב ראש מסוים שהם לא צריכים והם מסתדרים גם בלעדיו והם מעדיפים לעבוד בגדול, עם אנשים רציניים עם יותר כסף, עסקאות גדולות יותר לא על מטבח אחד אלא על כמה כאלה. ניתן למצוא יבואני מטבחים רבים שירצו לעבוד גם איתנו הלקוח הפרטי והקטן, יבואני מטבחים מסוימים בעלי חנות או רשת משל עצמם שפונה לכולם וקוראת להם לבוא לראות להתרשם ולרכוש מטבחים. אם אנו מחפשים מטבח חדש מרענן, עם עיצוב מיוחד שלא ראינו הרבה כמותו לפני כן אנו יכולים לפנות אל יבואני מטבחים לבדוק מה יש להם להציע מבחינת סוגים מבחינת מחירים.
 
 
סביר להניח שנמצא את המטבח שלנו אצל יבואני מטבחים. יש להם אפשרויות רבות, דגמים חדשים, צבעים שונים, סגנונות רבים, אנו נמצא סגנון אחד להתחבר אליו ולהתאים אותו לבית שלנו. מטבחים אמורים להיות איכותיים הרבה יותר מאשר יופי ומיוחדות שזה גם חשוב כמובן, אבל מטבחים עולים כסף רב וחשוב שההשקעה שלנו תיהיה לזמן ממושך ולטווח הארוך, שהחומרים מהם עשוי המטבח שלנו יהיו חזקים ועמידים בעשייה שלנו במטבח. יבואני מטבחים דואגים להביא איכויות מעבר לעיצובים ולמטבחים ייחודיים, מעבר לסוגי מטבחים שלא ראינו בחנויות שונות בארץ שלא מייבאות אלא רק מייצרות או מוכרות מטבחים, רובם יהיו כאלה שראינו כבר.